Merhaba arkadaşlar ben de başta herkes gibi önce yapabilir miyim dedim sonra açayım bir blog bakalım dedik açtık .Okunur veya okunmaz bilemeyiz ama önce elimizden geleni bir yapalım bakalım bende çok eski değilim ama bir işi yapmadan önce de biraz araştırmak gerekli olduğunu düşünenlerdenim.

Her geçen gün yazılarım artıyor eğer şuan siz de okuyorsanız daha da artacak umarım :)

Öncellikle tavsiyem ne okuyucuyu bir anda makale ve içeriklere boğup sıkmak nede çok ara verip bloğun artık kullanılmadığı izlenimini vermektir,her işte olduğu gibi istikrar ve sabır.


Öncellikle bloğumuzda gerekli düzenlemeleri yapıp sonra istikrarlı bir biçimde fikirlerimizi düşüncelerimizi veya ne ile ilgili yazıyorsanız onunla ilgili görsellerle süsleyerek okuyucularla buluşturmanızı tavsiye ediyorum.

Bazıları hedef kitlenizi belirleyin ve ona göre yazın diyor benim düşüncem o yönde değil fakat isteyende bir konuda uzmansa oradan devam edebilir isteyen de güncel konular veya şahsi düşünceleriyle  aslında siz bir başlayın sonra zaten tecrübeleriniz artacak ve kendiniz belkide en iyi blog yazarlarından olacaksınız,bunu kimse bilemez.

Ufak bir tavsiye artık sizde bir yazarsınız, konuyu sadece pc başına oturduğunuz da aramayın yaşantınızda konuşmalarınızda sokakta  aklınıza gelebilecek her yerde hiç ummadığınız bir anda bir makale konusu çıkabiliyor.

Benim yazdıklarımın içinde bir tanesi yaşadığım bir olayla ilgili hastanelerle ilgili olan, ama lütfen yazdıklarınız sizin olsun sağdan soldan bulduklarınız değil. Belki bir müddet sonra parada kazanabilirsiniz neden olmasın.

Sağlıcakla kalın takip size kalmış:)