En Yeniler

Post Top Ad

Kuende token coin

Türkiye pazarına da girdi. Kuende türkiye pazarına yeni girdi fakat 3 sene önce kurulmuş ve değeri 50 milyon dolar değerinde bir şirket yani herşey tamamlanmış .

Aralarında Dokia Capital’ın (Ethereum, Polkadot, Parity, OmiseGo ve Cosmos Network’ün özel satışlarının ilk yatırımcılarından biri) bulunduğu büyük fonlardan özel satış döneminde 14.000 ETH’den fazla yatırım topladı.

Charlie Shrem ve Aurel Iancu da (Cosmos Validator ve Dokia Capital’in CTO’su) dâhil olmak üzere tüm danışmanları oldukça ünlü isimlerden oluşuyor. Bu danışmanlar, Blockchain entegrasyonu, pazarlama, kullanıcı deneyimi veya global iş bağlantıları veya ürün güvenliği gibi işin farklı alanlarında aktif olarak yardımcı oluyorlar.


Söylentilere göre, Türk Hava Yolları, 2019’un sonunda lanse edilecek büyük bir ortaklığa imza attı. Bahsedilen ortaklık basitçe WI-FI kullanarak token satın alımına olanak tanıyor. Ve ayrıca yerleşik eğlence sistemi için Kuende görevlerinizde özellikle geliştirilmiş bir uygulamadan yararlanmayı sağlıyor. 

Bu gibi ortaklıklar ise Kuende tokeninin büyük bir potansiyele sahip olmasını sağlıyor. Çünkü token,3.56B’lik sınırlı bir arza sahip. Ve tokenin çok farklı kullanım alanına sahip olması talebini artıracağından, daha da büyümesini sağlayabilir. Bu noktada unutmamalıdır ki bu, çalışan bir sosyal ağdır. Bir protokol projesi veya cüzdan değildir. 


Kuende CEO’su ve kurucusu Pavel Antoche, Google tarafından desteklenen Startup İnkübatörü Blackbox.vc’nin eski öğrencisi. Aynı zamanda inovasyon tetikleyici yanıyla ve liderlik ettiği insanlardan en iyi faydayı almasıyla tanınıyor. Antoche Kuende’den önce 7 yıl boyunca profesyonel gamer’lık yaptı. Platformun oyunsallaştırma konusundaki gücü, Antoche’nin bu uzun serüveninden geliyor.

Buradan kuende sayfasına ulaşabilirsiniz aynı zaman telegram türkiye sayfasıda mevcut  https://t.me/kuende_tr

NOT

 • Forma gönderdiğiniz ETH adresi, Kamu Satış bittiğinde 16 Kasım'a kadar herhangi bir AMBALTI SRN / BNT / CVC / STX / IPSX jetonuna sahip olduğunuz hesap olmalıdır. 
 • 15 Ekim'de 23:59:59 UTC'de Kuende Airdrop Form 22 Ekim’e kadar geçici olarak kapalı olacaktır.
 • Bu Hava Perdesi sadece Kuende Airdrop Formundaki ilk 10.000 geçerli giriş için kullanılabilir .
 • Hava İndirimleri, Kamu Satış bittikten sonra 7 gün içinde tüm geçerli katılımcılara dağıtılacaktır.
Tabi sizinde yorumlarınız önemli, ayrıca yatırım tavsiyesi değildir.

4 yorum:

 1. Yatırım icin token en iyisi gibi geliyor. Ben token alıyorum. Bitcoin den daha farklı bir sistem var. Ama turkiye uzerinden degil benim aldığım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tokenleri zaten direk çıkaran şirketten alabilirsin borsaya girerse de ilk yabancı borsalar girer genelde ama genelde çöp oluyorlar dikkatli bir yatırım yapmak gerekli tokenlerde

   Sil
 2. Kuende token coin hakkında herhangi bir bilgim yoktu açıkçası. Sanal paralar konusu ilgimi çekiyor tabii. Bugün de sayenizde konu hakkında bilgi edindik. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben teşekkür ederim ama bu ara kripto parası yine aşağı yönlü dipleri takip ederek almak gerekli

   Sil