En Yeniler

Post Top Ad

2019 'da En Çok Kazandıracak Altcoinler

Ethereum,Vechain,Iota,Tron,Bnb,Kuende


Arkadaşlar öncelikli olarak bu bahsettiğim Coinler en güvendiklerim veya piyasanın en iyisi yatırım yapın demiyorum sadece 2019 da en çok yükselen coinlerden olacağını söylüyorum ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Sadece benim öngörülerim ve analizlerimdir.

KUENDE

Kuende projesi, Ocak ayında Türkiye’de faaliyetlerine başlayacak! Peki, Kuende nedir? Sosyal ağların Blockchain ve kripto alanında yeterince yer bulmaması bilinen bir gerçek.
Kuende ise farklı çevrimdışı oyunlaştırılmış aktivitelerine katılım sağlayarak kullanıcıların bu yolla token kazanmasını ve bu tokenleri gerçek hayatta kullanımını kendine vizyon edinmiş bir platform olarak karşımıza çıkıyor.Ekibi profesyonellerden oluşan işini ciddiye alan ve azimli insanlardan oluşuyor.

Kuende'nin ceosu Pavel le bir kaç kez konuştuk gerçekten projesi için canla başla çalışıyor.Bende bu projeye bir miktar yatırım yapanlardanım.


kue

ETHEREUM (ETH)

ETH dan öncelikle bir çok insanın büyük beklentileri var,ayrıca 2018 de çok büyük kayıplar vererek çok kaybettirip yatırımcıları çok üzdü.Fakat 2019 da yeni güncellemeleri var,ocak sonu gibi olacak ama sarkma yapabilir.Yapılacak güncellemeler eth belkide baştan aşağı değiştirecek güncellemelerdir. ETh hızı dahada artacak ve bir çok ıco eth tabanını kullanıyor. Ayrıca Eth kurucusu Vitalik buterin bu işin dehalarındandır.


eth


IATO (MIOTA)

Evet akıllı evler,akıllı şehirler,makineler fabrikalar daha bir çok alanda kullanılabilir kripto para almanya da çok güçlü olması Bosch firmasıyla iş yapması ve araba firmalarıyla sürekli görüşüyor muhakkak sağlam anlaşmalar yapacaktır.

miota

Vechain (VET)

Öncellikle arkasındaki kişiler gerçekten çok çalışıyorlar.Ayrıca kendi borsasını kurdu ve baz para tabiki de VeChain bu da yükselme sebeplerinden biri olacak,yine bu kripto paranın sistemi kullanarak çıkan sağlam ıcolar var .Çin gizlide olsa desteklediği paralardan biri, bir çok kurumsal büyük firmalarla anlaşmaları var. Güney kıbrısta devlet bağlantılı şirketlerle blackhoin geliştirme toplantıları var.Bu ufak ufak gelişmeler yarın bir gün büyük çıkışlar yaratacaktır.
vet


TRON (TRX)

Tronun çok iyi bir pazarlama yeteneği var bence birinci sırada torent diye bir sistemi satın aldı.

Oraya isteğiniz şarkıyı filmi veya herhangi bir dosyayı yükleyip tron kazanabiliyorsunuz.

Tron alt yapısını kullanarak oyun yapanlara milyonlarca dolar yardım yapacaklarını açıkladılar.Gizlilik sistemine de geçeceğine söyledi ve hazırlık yapıyorlar yani gönderen ve alan gizli olabilecek ticarette aktarım da kişiler bilinmeyecek.

Ayrıca bazı firmalarla bağlantılar antlaşmalar yapacaktır.İşin başında ki adam tam bir pazarlama uzmanı bence bu kripto parada iyi kazandıracaklar arasında bulunuyor.


trx

BİNANCE (BNB)

En önemlisi kendi borsası olması ve bu borsa dünyada ilk 3'ün içinde olması ve bnb'nin kendi blockhain sistemine geçeceğini bildirmesi .

Binance ayrıca kayda değer bir açıklaması daha var 2019 da merkeziyetsiz bir borsa açacağını duyurdu.

Güvenlik konusunda da çok sağlamlar bir çok hackerin çabaları boşa gitti. Buda binance in itibarını artırdı yerini sağlamlaştırdı.

Belli dönemlerde de belli miktar da bnb yakmaları da kripto paraya değer katmaktadır.

Bnb nin bir çok yerde gerçek hayatta kullanmak için projeleri mevcut.


bnb

Ama tekrar söylüyorum bu yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Coin almak isterseniz buradaki yazıma göz atabilirsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

6 yorum:

 1. En çok kazandıracak altcoinler hakkında fikir sahibi oldum. Teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biz teşekkür ederiz umarım faydası olur saygılar.

   Sil
 2. Güzel bilgiler bunlar tsk ediyorum bizleri bu tür bölgeleri aktardığı için tsk ederi.
  &;

  YanıtlaSil
 3. Bu altcoin işlerinden hiç mi hiç anlamıyorum ama sayenizde az da olsa bir fikrim var artık

  YanıtlaSil