Yeni bir blog keşif etkinliği daha oluşturulmuş gerçi ben ilk defa katılacağım umarım herkese faydalı olur.Etkinliğimizin süresi yoktur. Her daim bu güzel etkinliğe katılabilirsiniz. Takip etkinliği başlatmamızın en büyük nedeni ise blogunu geliştirmek ve bloguna önem veren blogger arkadaşlarımızı yakından tanımak ve takip etmektir.

Blog Ziyaretlerini Arttırmak, Site Trafiğini Olumlu Yönde Etkilemek İçin Yapmanız gerekenler aşağıdaki gibi...

Kurallara tüm Bloggerlar uyarsa takip etkinliğimiz başarıya ulaşacaktır.

blog takip etkinliği
Blog takip etkiliği


Kurallarımız ise Şu Şekilde:

Aşağıda linkleri bulunan blogger arakadaşlarımızın blog linklerini tıklayıp izleyiciler bölümünden yani GFC butonundan  takibe alalım. O bloglarda bulunan bu yazıyı bularak altına yorum yazalımBu şekilde bütün arkadaşlarımız sizlere geri dönüş sağlayacaktır. Geri dönüşler bir kaç gün içerisinde mutlaka gerçekleşecektir.

Yorum yapan diğer arkadaşların da bloglarına giderek "Büyük Blog Takip Etkinliğinden geldim." diyerek yorum yaparsanız diğer arkadaşlar da eminim geri dönüş sağlayacaklardır.

Ayrıca takip etkinliğimizi kendinize özgü yazarak, listedeki blog linklerini ekledikten sonra en alt kısma kendi blogunuzun linkini ekleyerek blogunuzda yayınlaya bilirsiniz.

Böylece bir çok blogger arkadaşımızın bu takip etkinliğinden haberi olur ve sonradan paylaşacak olanların sayfalarında sizin de adınız görünür böylece bir tür blog takip zinciri oluşur.

-Bu yazıyı Google Plustada paylaşırsak bir çok blogger arkadaşımız yazımızı görür ve daha geniş kitleye böylece ulaşabiliriz.

- Instagram hesaplarımızı da ayrıca takip ederek DM'den takip etkinliğinden geldiğinizi belirtirseniz karşılıklı takipleşebiliriz.

Link Listemiz :

 Linkler:

https://engincilekci.blogspot.com/
Lütfen wordpress bazlı olan sitelerimize e-mail ile abone olursanız seviniriz çünkü bu tür sitelerde izleyiciler butonu yok.

Büyük blog takip etkinliğimize her türlü blog davetlidir.


Bol Katılımlı Güzel Bir Etkinlik Olması Dileğiyle...

 Takip Etkinliğimize Katıldığınız için teşekkürler.