Bildiğiniz gibi Google  plus kapanıyor birçok blog yazarımız yeni yayınlarını burada yayınlıyordu ve okuyucularını bilgilendiriyordu.

Fakat nisan ayından sonra böyle bir imkanımız olmayacak o yüzden de başka platformlarda yeni çareler aramaya başladık bunlardan bir tanesi de Facebook Tabii ki en çok bilinen en çok rağbet gören bir sosyal medya aracı bunun üzerine Facebook'ta Büyük blog yazarlar birliğini kurduk.

Bu sayfada sevgi saygı çerçevesinde yeni yazılarımızı yayınlayarak hem blog arkadaşlarımızı hem de okuyucularımızı bilgilendireceğiz birçok blog yazan arkadaşımız Sağ olsunlar rağbet gösterdiler.
Facebook Büyük Blog Yazarlar Birliği

Ben de bu yazıyı sizleri bilgilendirmek amaçlı yazdım aşağıda Facebook sayfasının linkini bırakacağım. Hem belki bu sayede de birbirimizi biraz daha tanıma imkanımız olur paylaşımlarımızın artmasına sebep olur ve kendi aramızda da bilgi alışverişi de yapabiliriz

Ben de bu sayfanın yöneticilerinden bir tanesiyim ve blog camiasında çok eski olan arkadaşlarımızdan da kendi bilgilerimize bir şeyler daha katma imkanımız olur bu sayfada çeşitli etkinliklerde düzenlenecektir hepimiz için hayırlısı olması dileğiyle teşekkür ediyorum.