Size benim de üyesi ve hatta yönetici olduğum bir facebook grubundan bahsetmek istiyorum.
Çok sıcak samimi, içten ve çıkarsız bir grup. Kurulduğu andan beri bütün etkinliklerine katıldığım  aile ortamında olduğumu hissettiren, buluşmalardan keyif aldığım bir grup "KIA CEED TÜRKİYE"

kia-ceed-turkiye-facebook

KIA CEED TÜRKİYE Facebook grubu Seyhan Akdağ öncülüğünde Mart 2019 da kurulmuş olup genel amacı KIA CEED sahiplerini ve sahip olmak isteyenleri bir araya getiren, kullanıcıların otomobilleri hakkında bilgi alışverişi yapmak ve günlük hayatta birbirleri ile dayanışma amaçlı bir Sosyal Medya Platformudur.

Üyelerin diğer üyeler ile daha önce yaşamış olduğu tecrübeleri (bakım, arıza, aksesuar, kaza vb.) sosyal platform ortamında paylaşım yaparak doğru bilgi, ekonomik çözümler, işinin ehli usta ve servisleri öğrenerek araç hakkında bilgi edinmeleri amacıyla kurulan bir Sosyal Medya Platformudur.

Zaman zaman yapılan etkinlikler ile sadece sosyal medya ile değil grup üyelerinin birbirleri ile yüz yüze tanışarak samimiyeti ve ortam kalitesini arttırmak öncelikli hedefleri arasındadır.

Etkinlikler çay sohbetleri, piknik, kahvaltı, iş yeri ziyaretleri ve son zamanlarda yapılan tuning fuarı ile gerçekleştirilmiş olup, özellikle piknik ve kahvaltı etkinliklerinde aileli katılım ile büyük bir aile olma yolunda KIA CEED TÜRKİYE ailesine çok büyük değer katmaktadır.

Kia Ceed Türkiye Facebook Grubu


Yine etkinliklerimizde yapılan çekiliş, yarışma gibi eğlenceli geçirilen zamanlar yoğun ve stresli iş yaşamından üyelerimizi bir nebze uzaklaştırarak keyifli ve neşe dolu zaman geçirmelerini sağlamaktadır.

Etkinliklerde, araç modifiyesi veya ekstra aksesuar yaptıran üyelerimizin araçlarını daha yakından görerek KIA CEED TÜRKİYE üyeleri araçları ile ilgili fikir sahibi olmaktadır.

Ayrıca grubumuz sadece KIA CEED markalı araç ile değil tüm marka ve model aracı olan herkesin yararlanabileceği bir platformdur.

Hepsin de olmasam da, bir çok projede ve etkinlikte ben de olduğum için, önem verdiğim bu grubu sahiplenerek sadece tanıtım yazısı yazmak istemeyip, yaptıklarımızı da anlatan bir paylaşım olsun istedim. Ayrıca yaklaşık beş senedir kia ceed kullanan biri olarak aracımdan gayet memnun olduğumu da eklemek isterim.

Siz de birkaç dakikanızı ayırıp  Kia Ceed Türkiye Facebook Grubu linkini tıklayarak aramıza katılabilirsiniz.

Sizin ve ailenizin "KIA CEED TÜRKİYE" ailesine katıldığınızı görmek bizi mutlu eder.

Değerli yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından ekleyebilirsiniz. Sorularınız olursa,
memnuniyetle cevaplamaya hazırım. Özel görüşmeleriniz için de bloğumun "iletişim"
sayfasından bana ulaşabilirsiniz.


Tavsiye Yazı: Facebook Büyük Blog Yazarlar Birliği