editörden

KIA CEED TÜRKİYE

Size benim de üyesi ve hatta yönetici olduğum bir facebook grubundan bahsetmek istiyorum.
Çok sıcak samimi, içten ve çıkarsız bir grup. Kurulduğu andan beri bütün etkinliklerine katıldığım  aile ortamında olduğumu hissettiren, buluşmalardan keyif aldığım bir grup “KIA CEED TÜRKİYE

kia-ceed-turkiye-facebook

KIA CEED TÜRKİYE Facebook grubu Seyhan Akdağ öncülüğünde Mart 2019 da kurulmuş olup genel amacı KIA CEED sahiplerini ve sahip olmak isteyenleri bir araya getiren, kullanıcıların otomobilleri hakkında bilgi alışverişi yapmak ve günlük hayatta birbirleri ile dayanışma amaçlı bir Sosyal Medya Platformudur.

Üyelerin diğer üyeler ile daha önce yaşamış olduğu tecrübeleri (bakım, arıza, aksesuar, kaza vb.) sosyal platform ortamında paylaşım yaparak doğru bilgi, ekonomik çözümler, işinin ehli usta ve servisleri öğrenerek araç hakkında bilgi edinmeleri amacıyla kurulan bir Sosyal Medya Platformudur.

Zaman zaman yapılan etkinlikler ile sadece sosyal medya ile değil grup üyelerinin birbirleri ile yüz yüze tanışarak samimiyeti ve ortam kalitesini arttırmak öncelikli hedefleri arasındadır.

Etkinlikler çay sohbetleri, piknik, kahvaltı, iş yeri ziyaretleri ve son zamanlarda yapılan tuning fuarı ile gerçekleştirilmiş olup, özellikle piknik ve kahvaltı etkinliklerinde aileli katılım ile büyük bir aile olma yolunda KIA CEED TÜRKİYE ailesine çok büyük değer katmaktadır.

Kia Ceed Türkiye Facebook Grubu

Yine etkinliklerimizde yapılan çekiliş, yarışma gibi eğlenceli geçirilen zamanlar yoğun ve stresli iş yaşamından üyelerimizi bir nebze uzaklaştırarak keyifli ve neşe dolu zaman geçirmelerini sağlamaktadır.

Etkinliklerde, araç modifiyesi veya ekstra aksesuar yaptıran üyelerimizin araçlarını daha yakından görerek KIA CEED TÜRKİYE üyeleri araçları ile ilgili fikir sahibi olmaktadır.

Ayrıca grubumuz sadece KIA CEED markalı araç ile değil tüm marka ve model aracı olan herkesin yararlanabileceği bir platformdur.

Hepsin de olmasam da, bir çok projede ve etkinlikte ben de olduğum için, önem verdiğim bu grubu sahiplenerek sadece tanıtım yazısı yazmak istemeyip, yaptıklarımızı da anlatan bir paylaşım olsun istedim. Ayrıca yaklaşık beş senedir kia ceed kullanan biri olarak aracımdan gayet memnun olduğumu da eklemek isterim.

Siz de birkaç dakikanızı ayırıp  Kia Ceed Türkiye Facebook Grubu linkini tıklayarak aramıza katılabilirsiniz.

Sizin ve ailenizin “KIA CEED TÜRKİYE” ailesine katıldığınızı görmek bizi mutlu eder.

Değerli yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından ekleyebilirsiniz. Sorularınız olursa,
memnuniyetle cevaplamaya hazırım. Özel görüşmeleriniz için de bloğumun “iletişim
sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Tavsiye Yazı: Facebook Büyük Blog Yazarlar Birliği

Engin Çilekci

Keşfet, Öğren, Paylaş

İlgili Makaleler

42 Yorum

  1. Kia Ceed Facebook grubunu hiç duymamıştım. Benim Kia Ceed'im yok. Üstelik araçlardan da hiç anlamam. Ama bu araca sahip olanlara faydası olacak bir gruba benziyor. Teşekkürler bilgi verdiğiniz için.

  2. Bir dönem Çelik Motor ile iş görüşmesi yapmıştım. O zamanlarda tanıdım Kia Ceed model aracı. Tasarımı hoşuma gitti aslında. Ancak detayları hakkında bilgim yoktu. Güzel bir yazı olmuş. Elinize sağlık.

  3. Kia Ceed araç sahibi olsaydım, mutlaka kia ceed türkiye grubunuzun bir üyesi olmak isterdim… Kia ceed türkiye grubunuzla beraber umarım güzel vakitler geçiriyorsunuzdur.

  4. Kia araçları gayet sağlam arabalar, Kia marka Cerato bir arabam oldu harika performans ve sağlamlık gördüm 350 bin km kadar banamısın demedi model yükseltmek için sattım fakat hala tadı damağımda kalan bir araç oldu. Ceed modelini de seviyorum modifiye tutkum var ve modifiyenin de yakıştığı araçlardan birisi. Ben Ceed sahibi olmasam da grubunuzda ki muhabbeti takip etmek için üye oldum başarılarınızın ve paylaşımlarınızın devamını dilerim bol şans.

  5. Sizin vesilenizle Kia Ceed grubuna üye olmuştum. Hoş, keyifli ve etkileşimi gayet iyi bir grup. Teşekkürler 🙂

  6. Merhaba, Kia Ceed Türkiye grubundan Facebook tan beğenme tavsiyesi gelmişti. Kia aracım olmadığı için kabul etmemiştim. Grubun adı daha geniş bir kitleye hitap edecek şekilde revize edilirse çok daha fazla kullanıcı üye olur kanatindeyim. Çok yararlı bilgiler içeren bu gruptan daha çok kişinin faydalanması dileğiyle… İyi çalışmalar dilerim…

  7. Çok teşekkür ederim Tahsin bey şuan için bir isim değişikliği düşünmüyoruz. Ama faydalanmak isteyen olursa kapımız açık ayrıca her araçta kullanılacak ekipman çekilişleri oluyor.

  8. Eşim yakında arabayı değiştirmeyi düşünüyor. Alternatifler arasına KİA CEED markasını da almasını söyleyeceğim. Ayrıca gruba da üye olacağım. Teşekkürler.

  9. Bizim de ilk arabamız Kia ceed'di. Satılınca üzülmüştüm nedense. 🙂 Ondan sonra da bir kaç araba değişti ama onlardan hiç etkilenmedim. İlk ve sıfır olduğu içindi herhalde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu